Yayıncılar

 

Erdinç BİTİRİM kimdir?

erdinç-bitirim

Erdinç 1982 yılında Rize’de dünyaya geldi.Eğitim hayatını Rize,İzmir,Ankara ve Konya’da tamamladı.2000 yılında başladığı meslek hayatında Konya Selçuk Üniversitesi Radyosu Radyo Mydonose,Capital Radio,Virgin Radio,maxFM gibi yayın kuruluşlarında görev aldı ve şimdi sabahın ilk saatlerinde yanında konuşacak birisini arıyorsan “Erdinç ile Günaydın Ankara Günaydın Türkiye” hafta içi her gün 08:00-10:00 saatleri arasında 100.5 Atlantis FM’ de seninle.

Bana nasıl ulaşırsınız?

Benim ayrıca sorum olacak derseniz de erdinc.bitirim@atlantisfm.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Nilgün DURMUŞOĞLU kimdir?

erdinç-bitirim

Eğer gülümseyen ve seni mutlu eden bir ses duymak istersen, dostane sohbetlerden hoşlanıyorsan ve radyo da enerji arıyorsan Nilgün Durmuşoğlu,hafta içi her gün 10:00-14:00 saatleri arasında Atlantis FM’de yanıbaşınızda… Cumartesi sabahları ise 10:00-14:00 arası dinleyicilerine ‘GÜNAYDIIIIN’ diyor.’Gülmeyi de gülmeyi seveni de çok seviyorum’ sözünü felsefe edinen Nilgün,seçtiği şarkılarla da fark yaratmayı seven bir radyocu.’Ankara’nın En İyi Radyocusu’ ödülüne değer görülen Nilgün,yaptığı yayınla bu ödülün hakkını vermeye çalışıyor.Nilgün Durmuşoğlu, aynı zamanda Atlantis FM’in Müzik Koordinatörü.

Bana nasıl ulaşırsınız?

Benim ayrıca sorum olacak derseniz de nilgun.onay@atlantisfm.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Tolga EKENEL kimdir?

erdinç-bitirim

Atlantis FM’de bitmek bilmeyen enerjisiyle, hafta içi her gün 16:00-20:00, pazar günleri 10:00-14:00 saatleri arasında dinleyiciyle buluşan Tolga,eğitim hayatına Hatay’da başladıktan sonra ortaöğretim ve lise eğitiimini Cidde’de(Suudi Arabistan) tamamlayıp Ankara’ya geldi.Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi’nde radyo televizyon ve sinema üzerine yapan Ekenel,Radyo İLEF,TRT Ankara Radyosu’ndan sonra şu anda Atlantis FM’de program sunuculuğunu üstleniyor. “Enerjiyi açığa çıkarıyoruz. :)”

Bana nasıl ulaşırsınız?

Benim ayrıca sorum olacak derseniz de tolga.ekenel@atlantisfm.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.